22 Aralık 2014 Pazartesi

KIZIMIN RUHSAT TÖRENİ

             Ekim ayında kızımın ruhsat töreni için İstanbul daydık. Gitmeden önce törende giymek için yeşil bir elbise diktim.  Bu arada fark ettim de diktiğim kıyafetleri sizlerle paylaşmayı atlıyorum. Tören Baronun tesisinde yapıldı. Hepimiz çok heyecanlıydık. Daha dün gibiydi. Okulu kazandığında çok sevinmiştik, bir yandan da çok korkmuştum. Çünkü iş yerimiz kapanmıştı. Onun ihtiyaçlarına karşılık veremezsek , sıkıntı çekerse diye...Allah ın yardımı ile kızım hem okudu hem çalıştı. Masraflarını kendi karşıladı .4 Yılda  okulunu ve staj dönemini bitirdi . O yüzden çok gururluyum. Kendine yete bilen , çevresinde dürüst ve çalışkan diye nitelendiren bir evlat  yetiştirmiş olmaktan. ALLAH ıma şükürler olsun .Yolun , bahtın açık olsun kızım.


                                                   Aile resmimiz de maalesef oğlum yer alamadı.

19 yorum :

 1. Gözünüz aydın olsun Türkan hanım,başarıları daim olsun...bu arada elbiseniz çok güzel olmuş,ellerinize sağlık...kızımızın güzelliği ayrı tabi maşallah...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutluluğumu paylaştığınız için teşekkür ederim Tülin hanım, sevgiler

   Sil
 2. Can-ı gönülden tebrik ederim!
  Evlat için büyük başarının mutluluğu, anne baba için kendi kanatlarıyla uçabilen, hayırlı bir evlat yetiştirmenin gururu ve şükrü. Ne kadar güzel, keşke böyle haberleri çok daha fazla alabilsek.
  Dilerim kanatları daha da güçlenir ve çok yükseklere uçar.
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Nowacraft ,samimi içten dileklerin çok teşekkür ederim. Kendi ayakları üstüne basabilen bireyler arsın ki güçlü bir toplum olalım .
   Tüm güzellikler sizinle olsun.
   Saygılarımla

   Sil
 3. Maşallah kızınıza.Allah bahtını açık etsin.

  YanıtlaSil
 4. Şekerim bir ailenin bütün kadınları mı böyle güzel olur? Analı kızlı Allah nazarlardan sakınsın. Yavrucuğumu çok kutluyorum. Allah başarılarını daim etsin. Her meslekte ahlak önemli ama hukukta çok çok daha önemli. Allah doğru yoldan ayırmasın. Geri dönüp okudum da ne çok dua etmişim. Sayenizde bir dua da kendi evladıma göndereyim o zaman, darısı benim oğlumun da başına olsun, hayırlısıyla mezuniyetini, mesleğini eline almasını da görelim inşallah. Elbise süper. Ben de bu modelden şimdilik 2 tane diktim, daha bir kaç tane daha dikmeyi düşünüyorum. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurten hanım , öncelikle mutluluğumu paylaştığınız için teşekkür ederim. Günümüzde adalete güven kalmadı maalesef . Belki onlar toplumsal adaleti sağlarlar.
   . Dilerim sizin oğlunuzda okulunu bitirip mesleğine başlasın , aynı sevinci yaşayın inşallah.
   Sizin elbiseleri de takip ediyorum, hatta 1.sini hemen hemen aynı tarihte dikmişiz . Kalıp sade ,dikimi kolay. Arkada pens yoktu, bele otursun diye pens ilavesi yaptım, Tavsiye ederim ,deneyin
   Sevgilerimle

   Sil
 5. Tebrik ederim. Rabbim bundan sonra da yolunu açık etsin:) başarısı daim olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Fatma hanım , cümlemize Amin

   Sil
 6. tebrik ederim allah başarılarını daim etsin. bizlerede böyle evlatlarımızla gurur duyacağımız günleri göstersin. ne mutlu size.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, sende güzel kızının mutlu günlerini göresin arkadaşım.

   Sil
 7. Tebrik ederim . Başarılarının devamını diliyorum .
  Yeşil elbiseniz çok şık ve sade olmuş . Bayıldım.

  YanıtlaSil
 8. Tebrikler... Başarıları daim olur inşallah. bu arada elbiseniz de nefis görünüyor...

  YanıtlaSil
 9. Kızımızı tebrik ediyor, yaşamında tahtı ve bahtı açık olsun diyor sevgilerimi yolluyorum.

  YanıtlaSil
 10. Teşekkür ederim , sevgiler

  YanıtlaSil
 11. Darısı benim kızımın başına :)))) güzel avukat hanımı tebrik ederim ...takipteyim sevgiler :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...