18 Ekim 2015 Pazar

TIĞ İŞİ ŞAL 2


      Haftada  2 gün oğlum için rehabilitasyon merkezine gidiyoruz . O derste iken boş durmayıp ördüğüm , her görenin daha bitmedi  dediği 2. şalım tam da arife günü bitti .  İlki  ördüğüm  burada . Hava da serin olunca ilk kullanmak kızıma nasip oldu , çokta beğenildi. Tabii şifon bluzu da annesinden.           Baktım yabancı sayfalarda şal için böyle pozlar veriliyor, geri kalmayalım değil mi?


     
                                    Kızımın sayesinde sizlere bolca da çekim yaptık.             
           Sanmayın   Antakya , burası  Konya - Beyşehir . 3 Yıldır su kabağı ekiyoruz ,bu yıl çeşitleri                             artırdık . Eşim su kabağından lambalar yapıyor . Acemi de olsa fena olmuyor.

6 yorum :

 1. çok güzel güle güle kullan

  YanıtlaSil
 2. Çok şık ve güzel olmuş Türkan hanım elinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. ÇOk güzel olmuş Türkan hanım kızınıza da sizede çok yakışmış şal....rengi harika...su kabakları ve bahçe çok güzel...

  YanıtlaSil
 4. Tarifsiz şık,güzel olmuş . Ne kadar da artık öremesemde örgü benim can damarım.Prensesin senin gibi becerikli annesi olduğu için şanslı ve ona çok yakışmış .Marifetli ellerin dert görmesin .sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. şal harıka olmus çok şıkkk elıne saglıkkk

  YanıtlaSil
 6. Çok şık olmuş analı kızlı kullanımda ayrı bir hava katmış şalınıza. Güzel günlerde kullanın der sevgilerimi gönderirim.
  Su kabaklarında eşimde uğraşır ileriki postumda vardı eşimde leylek çalişmıştı.:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...