21 Nisan 2013 Pazar

Bahçeden Son Kareler

                                                       Laleler bahçeyi renklendirdi.                                  Cam güzeli fideleri  ayrılıp saksılara ekilecek.Haziranda hercai menekşeler                                                                  sökülüp camgüzelleri ekilecek.

14 yorum :

 1. Harika bir bahçe rengarenk...

  YanıtlaSil
 2. MaşaAllah Türkan hanım içim açıldı bahçenizin güzelliğinden. Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin. :) teşekkürler paylaşımınız için. :)

  YanıtlaSil
 3. Ben teşekkür ederim.Bahçe ile uğraşmak beni çok rahatlatıyor.Tohumları ekmek, onların açışını beklemek çok zevkli..

  YanıtlaSil
 4. Maşallah bahçenize.Rabbim sağlık sıhhat versin sen böyle harika çiçekler yetiştir.bana nasıl ulaşabileceğini sormuşsun. Mail adresimi.fatmabasaran_78@hotmail.com sevgilerimle

  YanıtlaSil
 5. bu bahçeyi görüpte mutlu olmamak huzur dolmamak mümkünmü? ne kadar şanslısınız apartman dairelerinde oturup böyle çiçeklere hasret o kadar insan varki. seyretmesi bile insanı keyiflendiriyor, keyfini çıkarın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Büyük şehirlerin dezavandajlarından biri de bu haklısınız.Bende manzeme sıkıntısı yaşıyorum,neyse olanla yetiniyorum.

   Sil
 6. Harika bir bahçe lalelerinize bayıldım,sağlık ve huzur içinde oturmanız dileğiyle.

  YanıtlaSil
 7. bahçe sahibi olmak benim için büyük lüks

  YanıtlaSil
 8. Haklısınız,malum büyük şehir.Ama bahçesi olupta değerini bilmeyenlerde var,ot içinde bakımsız.Böyle olmaktansa olmaması daha iyi galiba..

  YanıtlaSil
 9. oy oy oy bayıldım ne güzel bahçe...sevgiler cnm

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...